
Deante Набір для кухні Olfato сталеве миття ZPO_R10A + суміш. BQO_R72M, золото брошене
- В наявності
- Код: ER_ZPOER10A
19 600 ₴
16 739 ₴
-15%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновіть свою кухню елегантним кухонним гарнітуром Deante Olfato з мийкою з матової сталі 304 та змішувачем на одну ручку. Мийка має простору чашу глибиною 200 мм, яка підходить для великого посуду і пропонує різні варіанти встановлення. Практична конструкція включає ручний злив, телескопічний сифон та можливість підключення посудомийної машини. Висувний змішувач з двома режимами розпилення та довговічним керамічним картриджем забезпечує максимальну функціональність та легке керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | одноважільний |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Діаметр картриджа | 25 мм |
| Довжина вирізу | 430 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 600 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрат води | Z - 4-9 л/м |
| Кількість отворів | 1 |
| Колекція | Olfato |
| Комплектація | документація |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особливості | компактний сифон Space-Saver |
| Поверхня мийки | браш |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 200 x 505 x 450 |
| Із сифоном | Да |
| Стан | Нове |
| Тип монтажа | врізна встилка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | брашоване золото |
| Ширина вирізу | 485 мм |
- Ціна: 16 739 ₴









