
Мийка кухонна Franke Ronda, фраграніт, овал, з крилом, 620х500х200мм, чаша - 1, накладна, ROG 611-62, онікс
- Немає в наявності
- Код: ER_114.0381.072
7 124 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Franke Мийка кухонна Ronda, фраграніт, овал, з крилом, 620х500х200мм, чаша - 1, накладна, ROG 611-62, онікс:
Основні параметри
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | Овальна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Сушка посуду (крило) | ![]() |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Розміри робочої поверхні | 620x500 мм (розмір мийки) |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 400x200 мм (діаметр x глибина) |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 400x200 мм/(діаметр x глибина) |
| Розміри робочої поверхні | 620x500/(розмір мийки) |
| Сушіння посуду (крило) | 1 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 7 124 ₴



