
Мийка кухонна Franke Basis, фраграніт, прямокутник, з крилом, 620х500х200мм, чаша - 1, накладна, BFG 611-62, сахара
- Немає в наявності
- Код: ER_114.0272.596
7 488 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Franke BASIS BFG 611-62 - врізна прямокутна мийка розміром 620х500 мм з однією чашею (340х420x200 мм) і крилом для посуду. Матеріал поверхні - фраграніт. Доступні різні колірні варіанти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 11.72 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х420x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 620х500 мм |
| Колір | Цукор |
- Ціна: 7 488 ₴
