
Настінне кріплення KSL для ТВ 40-80" Simpler
- Готово до відправки
- Код: ER_68EN
1 026 ₴
1 008 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний похилий кронштейн Simpler 68EN. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 40-80 дюйма і вагою до 35 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200×200 мм до 600×400 мм.
- Повний цикл виробництва в Україні;
- Виготовлений з листового металу;
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою;
- Міцна конструкція;
- Легко фіксується в необхідному положенні;
- Зрозуміла інструкція по установці в комплекті;
- У комплекті покращений монтажний набір, відповідний для 99% сучасних телевізорів;
- Овальні отвори на стеновом кріпленні дозволяють вирівняти кронштейн навіть після його установки;
- Гарантія від виробника 10 років.
Легкий монтаж в 3 кроки:
- Прикріпити настінну пластину до стіни;
- Прикріпити кріпильні планки до телевізора;
- Закріпити телевізор на стіні.
Увага! Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, але можуть бути винятки, в цьому випадку вам потрібно докупити гвинти самостійно. Уважно читайте інструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 26" /66 см |
| Мінімальна діагональ | 10" /25 см |
| Розміри (ШхВхГ) | 83.8 х 12.2 х 61.8 см |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| Тип | підставка для моніторів |
- Ціна: 1 008 ₴
