
Крепление монитора 2E 2E-1MCBUSB настольное USB 3.0 хаб
- Готово к отправке
- Код: ER_2E-1MCBUSB
4 140 ₴
4 039 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка для монітора з вбудованим подвійним USB-концентратором 3.0. Кронштейн підставки оснащений надзвичайно зручною та оптимальною системою кріплення, не займає багато місця на робочій поверхні. Завдяки зручній системі проводки кабелю всі дроти можна акуратно зв'язати разом і заховати. Підставка підходить для моніторів з діагоналлю від 17″ до 43″ і витримує навантаження до 18 кг. Завдяки спеціальному регульованому пружинному механізму ви можете самостійно регулювати оптимальне положення монітора - нахил/поворот/обертання.





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB |
| Максимальная диагональ | 43 " |
| Максимальная нагрузка | 18 кг |
| Минимальная диагональ | 17 " |
| Размеры (ШхВхГ) | 468 x 840 x 225 |
| Регулировка | наклон, поворот, вращение/±90° |
| Совместимость с креплениями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм/с адаптером 200x100 |
| Цвет | Черный матовый |
- Цена: 4 039 ₴









