
Deante Змішувач для кухні Lukrecja, дл.зливу - 229мм, витяжний, 1 важіль, чорний
- Немає в наявності
- Код: ER_BDH_N72M
5 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційне, міцне та легке у догляді покриття Nero. Корпус змішувача виконаний із високоякісної латуні. Змішувач оснащений аератором для аерації струменя. Змішувач має функціональний висувний носик. 2-функціональний вилив. У комплекті йдуть сполучні шланги. Клас витрати (4-9 л/хв) дозволяє зменшити споживання води. Змішувач оснащений зворотними клапанами, щоб запобігти поверненню змішаної води в систему. Використовуються лише найкращі матеріали, якість яких підтверджується дослідженнями у лабораторії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | з одним важелем |
| Габарити | 45 (довжина) |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Длина излива | 22,9 см |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шума | I |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Особливості | зворотний клапан |
| Розмір аератора | M16 |
| Способ монтажа | стоячий |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | стільниковий |
| Тип излива | висувний вилив |
- Ціна: 5 400 ₴
