
Змішувач для кухні Franke Novara Plus, довж.виливу - 240мм, витяжний, 1важіль, хром
- Готово до відправки
- Код: ER_115.0347.111
5 040 ₴
4 789 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний одноважільний кухонний змішувач Franke Novara-Plus Pull Out (115.0347.111) хром з висувним зливом, важелем зверху та багаторівневим аератором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.02 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 130 град. |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 12.5 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 195 мм |
- Ціна: 4 789 ₴

