
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S, довж.виливу - 203мм, поворотний, 1важіль, KM260, хром
- Немає в наявності
- Код: ER_72810000
20 142 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувачі Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Змішувачі Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
Технічні характеристики Hansgrohe Змішувач для кухні Talis S, довж.виливу - 203мм, поворотний, 1важіль, KM260, хром:
Основні параметри
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Довжина зливу | 20.3 см |
| Кут повороту зливу | 110 ° / 150° / 360° |
| Колір | хром |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 2.95 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна витрата води | 10 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина виливу | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма излива | Традиційна |
- Ціна: 20 142 ₴





