
Душовий набір Deante Box з термостатичним змішувачем, верхній душ квадрат., лійка, кріпл. - прихованого монтажу, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_BXYZAECT
28 390 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційне та міцне покриття Bianco. Прихований монтаж забезпечує естетику ванної кімнати. Система Anti-twist для запобігання скручуванню шланга. Термостатичний картридж для точного налаштування температури води. Зручна установка - ви можете встановити BOX прямо зараз, а зовнішні елементи вибрати в будь-який час. Кращі матеріали, що гарантують довговічність і надійність продукту. Позачасовість і безмежні можливості для творчості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7.39 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Встановлення | Прихований монтаж |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шланга | 1500 см |
- Ціна: 28 390 ₴

