
Дозатор для мийних засобів Hansgrohe A41, 500мл, сталевий
- Немає в наявності
- Код: ER_40438800
5 858 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозатори Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Змішувачі Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.55 кг |
| Форма | Кругла |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Глибина | 36 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виступ | 91 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дозована кількість | 2 мл |
| Матеріал виготовлення | Латунь |
| Особливості | просте й безпечне встановлення без інструментів |
| Стан | Нове |
| Стрижень | Ø 28 – 35 мм |
| Тип | Дозатор |
| Товщина робочої поверхні | 55 мм |
- Ціна: 5 858 ₴

