
Накопитель SanDisk 128GB USB 3.1 Type-A Ultra Luxe
- Готово к отправке
- Код: ER_SDCZ74-128G-G46
1 450 ₴
1 420 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальне поєднання: зручний спосіб зберігати і копіювати дані - і краса витонченого і надійного пристрою. Повністю металевий флеш-накопичувач Ultra Luxe USB 3.1 Gen 1 забезпечує високу швидкість копіювання до 150 МБ / с. Ви витратите менше часу на очікування, адже повнометражний фільм можна скопіювати на накопичувач менш ніж за 30 секунд. Флеш-накопичувач Ultra Luxe поставляється з вбудованим програмним забезпеченням SanDisk SecureAccess, крім того, при покупці діє спеціальна пропозиція на сервіс хмарного копіювання Flashback 6, щоб ви могли отримувати доступ до своїх файлів через Інтернет, навіть якщо втратите або забудете накопичувач. Для додаткової впевненості на накопичувач поширюється 5-річна обмежена гарантія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sandisk |
| Страна производитель | США |
| Материал корпуса | Металл |
| Объем памяти | 128 GB |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 5.72 x 15.80 x 40.00 мм |
| Гарантийный срок | 60 |
| Интерфейс | USB 3.1 |
| Особенности | петля для крепления на кольце ключей |
| Рабочая температура макс. | 35 °C |
| Температура хранения | -10 °C - 70 °C |
- Цена: 1 420 ₴




