
Сумка 2E, Beginner 17", темно-оливкова
- Немає в наявності
- Код: ER_2E-CBN317DO
749 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка темно-оливкового кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | діловий стиль |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 44.3 x 30 x 5.7 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 46 x 31 x 6 см |
- Ціна: 749 ₴







