
Рюкзак Tucano Binario AGS 15.6", графіт
- В наявності
- Код: ER_BKBIN15-AGS-AX
5 399 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізнес-рюкзак стаорено із двоколірного матеріалу, виготовленого з переробленого пластику,і оснащений фірмовою системою AGS від Тукано, AGS це еластична система підвіски на плечових ременях, розроблена для зменшення навантаження на плечі та спину. Tucano Binario AGS має оптимально організовані кишені:
- дві внутрішні кишені, спеціально розроблені для ноутбуків і планшетів,
- дві паралельні кишені з вертикальними блискавками, розташовані на передній панелі.
- позаду є кишеня із захистом анти-злодій та пасок для кріплення на телескопічну ручку валізи.
Особливості:
- Ергономічна спинка з кишенею для захисту
- Подвійна внутрішня кишеня для ноутбуків і планшетів
- Пасок для кріплення на ручку валізи
- Рюкзак із переробленого пластику
- Наплічні ремені з AGS, системою Anti-Gravity, яка полегшує відчуття ваги на ваших плечах
- Зовнішні передні кишені з вертикальними отворами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | діловий стиль |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Особливості | антигравітаційна система AGS |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 25 x 36,5 x 3 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 30 х 44 х 15 см |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 5 399 ₴









