
Чехол для ноутбука Trust Primo Sleeve 15.6” BLACK
- Готово к отправке
- Код: ER_21248_TRUST
499 ₴
472 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 550 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол до ноутбука Trust Primo Sleeve 15.6” BLACK 21248_TRUST. М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 15.6 дюйми. Чохол Primo створений спеціально для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 15.6 дюйми, тому можете вирушати туди, куди потрібно, і при цьому відчувати себе безпечно та виглядати стильно. Ударопоглинаючий неопрен, що самовідновлюється, забезпечує еластичність і довговічність, захищаючи ваш пристрій від подряпин і ударів.
М'який чохол для планшета з екраном 15,6 дюйми
М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 15,6 дюйма (290 х 410 мм)
Ключові особливості
• Амортизуючий синтетичний матеріал із можливістю самовідновлення забезпечує максимальну еластичність та довговічність
• Захищає пристрій від подряпин та ударів
• Зручний доступ завдяки застібці-блискавці з двома довгими бігунками
• Тонкий чохол для зручного транспортування пристрою у валізі або сумці
• М'який та легкий
• Доступні різні розміри та кольори
Комплект поставки
• Чохол для ноутбука
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантия | 12 мес |
| Особенности | застежка на молнии |
| Отделение для ноутбука (ШхВхТ) | 400х278х20 мм внутр |
| Размеры (ШхВхТ) | 290х410х20 мм |
- Цена: 472 ₴




