
Сумка Tucano Stop 13/14", черная
- Нет в наличии
- Код: ER_BSTOP1314-BK
1 895 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Cумка TUCANO STOP для ноутбуку 13,3/14".
Компактна, легка сумка, ідеально підходить для ноутбуків 13.3/14 дюймів або MacBook Pro 14 дюймів
Виготовлена з переробленого пластику.
Завдяки просторому центральному відділенню, сумка Tucano Stop оснащена окремою внутрішньою кишенею для ноутбуку та планшету,
а також зовнішньою передньою кишенею для аксесуарів.
На задній стінці сумки передбачено ремінець для кріплення сумки на телескопічну ручку валізи.
Знімний плечовий ремінь з регульванням по довжині, та з пом'якшуюча плечова накладка, для зручного перенесення та розподілення ваги.
Особливості:
• Ремінь для кріплення на ручку валізи
• Зовнішня передня кишеня органайзер
• Внутрішнє відділення для ноутбука
• Сумка з тканини з переробленого пластику
Технічні характеристики:
Зовнішній габаритний розмір: 36,5 x 26,50 x 6,5 см
Рекомендований розмір для пристрою: 33 x 23,5 x 2 см
Колір: чорний
Вага: 0,55 кг
Артикул: BSTOP1314-BK
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Страна производитель | Бразилия |
| Диагональ экрана ноутбука | 13,3" |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| В направлении | деловой стиль |
| Гарантийный срок | 2 |
| Гарантия | 2 мес |
| Отделение для ноутбука (ШхВхТ) | 33 x 23,5 x 2 см |
| Размеры (ШхВхТ) | 36,5 x 26,50 x 6,5 см |
- Цена: 1 895 ₴







