
Смарт-розетка TP-Link Tapo P100 4 шт/пак
- Немає в наявності
- Код: ER_TAPO-P100-4-PACK
1 899 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дистанційне управління - миттєво вмикайте і вимикайте підключені пристрої через додаток Tapo, де б ви не знаходилися.
Компактний дизайн - невеликий розмір дозволить уникнути блокування сусідніх розеток.
Просте налаштування і використання - не потребує окремого центру управління, легке налаштування і управління за допомогою мобільного додатку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth/4.2 (тільки для з'єднання) |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | таймер |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Номінальний струм | 10 |
| Робоча вологість | до 90%/без утворення конденсату |
| Робоча температура | 0°C - 35°C |
| Сертифікація | CE |
| Системні вимоги | Android |
| Тип | розумна розетка |
- Ціна: 1 899 ₴







