![Legrand Рамка Valena Allure (матовий чорний) [754403], фото 1](https://images.prom.ua/6801502363_legrand-ramka-valena.jpg)
Legrand Рамка Valena Allure (матовий чорний) [754403]
- Готово до відправки
- Код: ER_754403
741 ₴
699 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: рамка; Вид монтажу: прихований;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Кількість каналів | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | прихований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena ALLURE |
| Тип | Рамка |
- Ціна: 699 ₴
