
Реле розетки Ajax OutletCore for Outlet Smart, Jeweler, беспроводной
- Готово к отправке
- Код: ER_000038774
1 700 ₴
1 559 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Із впровадженням розумної вбудованої розетки Outlet [тип F] Jeweller у систему Ajax користувачі отримують безліч можливостей, які проявляються в різних сценаріях автоматизації. Тепер можна автоматично керувати розетками відповідно до розкладу, вимикати їх у разі виникнення пожежної тривоги або в разі ввімкнення системи охорони. Крім того, розетки можна інтегрувати з розумними вимикачами LightSwitch.
Outlet [тип F] Jeweller - це комплексний пристрій, що складається з внутрішнього реле OutletCore (smart), прозорої рамки та кольорової передньої панелі з кришкою.
Усі компоненти розроблені професіоналами в галузі електротехніки. Рекомендована глибина монтажної коробки становить від 50 мм. Під час вибору місця встановлення врахуйте розміри реле.
Функції захисту включають:
Захист від напруги: спрацьовує, якщо напруга в розетці перевищує межі 184-253 В, захищаючи під'єднані пристрої від перепадів напруги.
Захист від струму: спрацьовує, якщо струм навантаження перевищує встановлені в застосунку Ajax межі. Це забезпечує захист під'єднаних пристроїв і розумної розетки від перевантаження за струмом. Межу струму можна налаштувати в діапазоні від 1 до 16 А з кроком 1 А в налаштуваннях Outlet [тип F]. За початкових налаштувань граничне значення струму становить 13 А.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.1 г |
| Мощность | 0.002 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 месяца |
| Масса | 53,9 г |
| РАЗМЕРЫ | 76,3×72,3×29,2 мм |
| Рабочая влажность | до 75% |
| Рабочая температура | -10 °С - +40 °С |
| Радио протокол | Jeweller |
| Тип | умное реле |
- Цена: 1 559 ₴

