
Держатель ETI, HVL EK 00 1p 160A M8
- Готово к отправке
- Код: ER_1701410
966 ₴
944 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Роз'єднувачі HVL EK - це низьковольтні пристрої, які дозволяють безпечно комутувати електричні кола під навантаженням вручну. Особливості - роз'єднувачі типу HVL EK 000 застосовуються для установки запобіжників габариту 000, роз'єднувачі типу HVL EK 00 - для запобіжників габаритів 00 і 000. Монтаж - роз'єднувачі запобіжників HVL EK 000/00 встановлюються як на монтажну панель, так і на шину ТН 35 або 60 мм шинну систему.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 0.25 кг |
| Номинальный ток | 160 А |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Номинальное рабочее напряжение | 0.23 V |
| Особенности | 1 полюс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Разъединитель/предохранителей |
- Цена: 944 ₴
