
Патч-панель DIGITUS САТ 5e UTP, 19", 2U, 48 портiв, зібрана
- Немає в наявності
- Код: ER_DN-91548U
2 041 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Патч-панель DN-91548U на 48 портів - надійний інструмент для організації кабельної системи категорії САТ 5e. Стандарт 19" забезпечує сумісність з більшістю телекомунікаційних стійок, а висота в 2U дозволяє зручно монтувати панель в різні типи конструкцій. Модель повністю зібрана, що скорочує час на її встановлення та забезпечує зручне підключення кабелів. Ідеальне рішення для створення якісної структурованої кабельної системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Категорія | 5e |
| Кількість портів | 48 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Робоча висота (U) | 2U |
| Стан | Новий |
| Тип | UTP |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
- Ціна: 2 041 ₴
