
Патч-панель DIGITUS CАТ 3 UTP, 19", 1U, 50 портів, зібрана, сіра
- Немає в наявності
- Код: ER_DN-91350-1
2 725 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Модульна патч-панель; Сфера застосування: до 16 МГц; Матеріал корпусу: сталь; Порти: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50 мм |
| Категорія | 3 |
| Кількість портів | 50 шт. |
| Матеріал корпусу | Листова сталь |
| Робоча висота (U) | 1U |
| Стан | Новий |
| Тип | UTP |
| Форм-фактор | 19" |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Гарантія | 180 місяців |
| Сфера застосування | до 16 МГц /10GBase-T |
- Ціна: 2 725 ₴
