
Ківш Ardesto AR1916SS Gemini Bari, скляна кришка, 1.6 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1916SS
719 ₴
679 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш серії Gemini виготовлений з нержавіючої сталі. Девайс поставляється з термостійкою скляною кришкою з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну. Матеріал: нержавіюча сталь Матеріал ручок: нержавіюча сталь Об'єм, л: 1.6 Діаметр, см: 16 Кришка: скляна з отвором для пари Мірна шкала: так Товщина стінок, мм: 0.5 Товщина дна, мм: 2.5 Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні Очищення в посудомийній машині: так Країна виробник: Китай Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 0.85 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 1.6 |
| Тип | Ківші |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 679 ₴



