![Каструлі ARDESTO Luna [AR0612S], фото 1](https://images.prom.ua/6801507250_kastruli-ardesto-luna.jpg)
Каструлі ARDESTO Luna [AR0612S]
- Немає в наявності
- Код: ER_AR0612S
729 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструлі серії Luna виготовлені з нержавіючої сталі 18/10. Вони суміснісні з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.Преміальний дизайн
Каструлі серії Luna представлені у різних розмірах, тому кожен може обрати для себе необхідний об`єм. Зовнішня частина каструлі отримала хромоване покриття. Металеві ручки повільно нагріваються та швидко охолоджуються. Разом з каструлею поставляється термостійка скляна кришка з отвором для пари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 14 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 0.7 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 1.2 |
- Ціна: 729 ₴

![Каструлі ARDESTO Luna [AR0612S], фото 2](https://images.prom.ua/6801507251_w159_h159_kastruli-ardesto-luna.jpg)
![Каструлі ARDESTO Luna [AR0612S], фото 3](https://images.prom.ua/6801507252_w159_h159_kastruli-ardesto-luna.jpg)
![Каструлі ARDESTO Luna [AR0612S], фото 4](https://images.prom.ua/6801507253_w159_h159_kastruli-ardesto-luna.jpg)
![Каструлі ARDESTO Luna [AR0612S], фото 5](https://images.prom.ua/6801506390_w159_h159_kastruli-ardesto-luna.jpg)