
Каструля Ardesto AR1932GS Gemini Livorno зі зливом, скляна кришка, 3.2 л, нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1932GS
969 ₴
916 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля ARDESTO Gemini Livorno об’ємом 3,2 л з нержавіючої сталі оснащена ручками з силіконовим покриттям. Для зливу води в конструкції каструлі передбачений носик і спеціальні отвори в кришці. Задля точного дотримання рецептури на стінки нанесено мірну шкалу. У комплектованні – скляна кришка з отвором для пари. Посуд сумісний із газовими, електричними, склокерамічними, галогенними й індукційними плитами. Не рекомендовано мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 1.22 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кришка | жароміцне скло/з отвором для пари |
| Об'єм каструлі | 3.2 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 916 ₴



