
Каструля Ardesto AR3529G Gemini Piemonte, скляна кришка, 2.9 л, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_AR3529G
935 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля ARDESTO Gemini із нержавіючої сталі об’ємом 2,9 л має протикорозійні властивості та привабливий сучасний дизайн. За допомогою ручок із бакеліту з Soft-touch-покриттям каструлею зручно та безпечно користуватися. Задля дотримання рецептури наявна мірна шкала. Скляна кришка з отвором для пари забезпечує можливість стежити за процесом приготування. Сумісна з газовими, електричними, склокерамічними, галогенними й індукційними плитами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.33 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 2.9 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 935 ₴



