
Каструля Ardesto Gemini Lecco AR2847CS з носиком для зливу, скл. кришка, 4.7 л, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_AR2847CS
715 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля серії Gemini Lecco виготовлена з нержавіючої сталі. Девайс поставляється з термостійкою скляною кришкою з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| До набору входять | 1 кришка |
| Вага | 1.56 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Об'єм каструлі | 4.7 |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 715 ₴


