
Хлібопіч Gorenje BM1400E
- Готово до відправки
- Код: ER_BM1400E
7 370 ₴
7 209 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви ще недосвідчений хлібопекар і довіряєте сучасним технологіям, хлібопічка полегшить вам роботу за допомогою попередньо встановлених програм. Кожна з програм має точну послідовність і тривалість фаз приготування. В якості альтернативи ви можете взяти весь процес в свої руки і випікати відповідно до ваших уподобань і потреб. Ви можете спекти різні види хліба, випічку, десерти і навіть зварити варення. Дві знімні форми з антипригарним покриттям дозволяють за один раз спекти два види хліба: м'який білий хлібець і корисний цільнозерновий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм випічки | 12 |
| Максимальна вага випічки | 1.4 кг |
| Споживана потужність | 815 Вт |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | буханець |
| Програми випічки | |
| Варення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 7 209 ₴
