
Сковорода Ardesto AR1924PG Gemini Foggia 24 см, коричневий, алюміній
- Немає в наявності
- Код: ER_AR1924PG
475 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієва сковорода Gemini коричневого кольору з багатошаровим антипригарним покриттям Xylan Plus® та термостійкою бакелітовою ручкою. Сковорода Gemini сумісна з усіма видами плит. Не придатна для використання в посудомийній машині. Матеріал: кований алюміній Матеріал ручки: бакеліт із Soft-touch покриттям Колір: коричневий Антипригарне покриття: Xylan Plus, 2 шари Діаметр см: 24 ДІаметр дна: 17,8 см. Товщина стінок, мм: 2.2 Товщина дна, мм: 2.3 Висота стінок, см: 5.4 Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні Очищення в посудомийній машині: ні Країна виробник: Китай Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.2 мм |
| Товщина стінки | 3.8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Xylan Plus |
| Висота стінок | 60 см |
| Особливості сковороди | Ручки із системою soft touch |
| гарантія, міс | 1 |
- Ціна: 475 ₴



