![Сковорода ARDESTO Gemini [AR1928GG], фото 1](https://images.prom.ua/6801496234_skovoroda-ardesto-gemini.jpg)
Сковорода ARDESTO Gemini [AR1928GG]
- Готово до відправки
- Код: ER_AR1928GG
949 ₴
897 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієва сковорода гриль серії Gemini з мармуровим антипригарним покриттям та термостійкою бакелітовою ручкою з Soft-touch покриттям. Сковорода сумісна з усіма видами плит, включаючи індукційну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 4 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 2.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | мармурове |
| Гарантійний термін | 1 |
| Особливості сковороди | Ручки із системою soft touch |
| гарантія, міс | 1 |
- Ціна: 897 ₴

![Сковорода ARDESTO Gemini [AR1928GG], фото 2](https://images.prom.ua/6801496236_w159_h159_skovoroda-ardesto-gemini.jpg)
![Сковорода ARDESTO Gemini [AR1928GG], фото 3](https://images.prom.ua/6801496238_w159_h159_skovoroda-ardesto-gemini.jpg)