
Коробка накладного монтажу Legrand Valena ALLURE 1 пост слонова кістка
- Готово до відправки
- Код: ER_755561
936 ₴
885 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механізми Valena ™ In'Matic. Аксесуари. Одномісна коробка для накладного монтажу.
Розміри: 94 x 94 x 44,8 мм. Поставляється з кріпильними гвинтами, для Valena Allure.Valena Allure - справжня відмова від класичних форм. Інноваційні округлення країв рамок колекції Valena Allure - це втілення вишуканості, спокусливе поєднання делікатності і новизни. Установче електрообладнання нової серії Valena Life / Allure комплектується абсолютно новим механізмом In'Matic. Він вмістив в себе багаторічний досвід інженерів Legrand та інноваційні ідеї щодо застосування сучасних технологій. Механізм In'Matic відповідає основним вимогам професіоналів: простота монтажу, надійність експлуатації, безпека і міцність конструкції. Продумана конструкція кожного елемента забезпечує просту і швидку збірку, а так само надійність з'єднань протягом всього терміну служби.
Основні
| Тип | коробка накладного монтажу |
| Додатково | ступінь захисту IP20 |
Фізичні
| Матеріал | термопласт |
| Колір | слонова кістка |
| Розміри, мм | 94 x 94 x 44.8 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.06 кг |
| Об'єм | 0.0003 м3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44.8 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Колір | Слонова кістка |
- Ціна: 885 ₴
