
Монтажне кріплення Philips RC127Z SME-4 WH
- Немає в наявності
- Код: ER_910503910139
1 950 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний комплект із електричним кабелем 4-полюсний - Білий. Будь то новий будинок або реконструкція існуючого приміщення, клієнтам потрібні світлові рішення, які забезпечують якість світла та значну економію енергії та обслуговування. Нова лінійка світлодіодних продуктів CoreLine Panel може використовуватись для заміни функціональних світильників у системах загального освітлення.
Основні
| Тип | кріплення |
| Вхідна напруга | 220 В - 240 В |
| Частота | 50 Гц - 60 Гц |
| Додатково | ступінь захисту IP20 |
| код захисту від ударів IK02 | |
| клас безпеки II |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Голландія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 950 ₴
