
Trust Підставка для ноутбука Azul (17.3") BLUE LED Black
- Готово до відправки
- Код: ER_20104_TRUST
699 ₴
681 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для ноутбука Trust Azul із 2 вентиляторами. Отримайте ковток свіжого повітря під час роботи за ноутбуком. Підставка з системою охолодження Azul оберігає ноутбук від перегріву, і робить роботу по ньому більш надійною і комфортною." більш надійною та комфортною. Широка підставка розміром 360 x 280 мм підходить для ноутбуків із діагональю екрана до 17.3 дюйма Охороняє ноутбук від перегріву Сітчасте металеве верхнє покриття для забезпечення оптимального потоку повітря Забезпечує нахіл кабелю Додатковий порт USB
Охолодження
При тривалій роботі ноутбуки починають нагріватися.
У таких випадках вмикається система теплової захисту і знижується продуктивність.
Підставка Azul оснащена двома великими охолоджуючими вентиляторами з підсвічуванням повністю. охолоджують ноутбук знизу.
Оптимальні умови для роботи
Працюйте довше і з великим комфортом.
Кут нахилу охолоджуючої підставки забезпечує зручне положення рук при друку.
Живлення від USB
в будь-якому місці, не під'єднуючись до розетки.
Додатковий вбудований USB-порт дозволяє під'єднувати інші USB-пристрої. підсвічування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір вентилятора | 125 мм |
- Ціна: 681 ₴









