
PoE-инжектор DIGITUS PoE+ 802.3at, 10/100/1000 Mbps, Output max. 48V, 30W
- Нет в наличии
- Код: ER_DN-95103-2
2 450 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: PoE-інжектор; Тип роз'єму: RJ-45, 10/100/1000 Gigabit Ethernet; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at; Дальність передачі: 100 м. Інжектор Digitus PoE дозволяє мінімізувати використання кабелів під час встановлення пристроїв із підтримкою PoE, таких як мережеві IP-камери
Подача даних і живлення пристроїв здійснюється за допомогою одного кабелю Ethernet
Це робить непотрібним прокладання окремого кабелю живлення та дозволяє розширити вашу мережу до місць, де немає розеток або кабелів живлення
Інжектор повністю сумісний зі стандартом IEEE802.3at і забезпечує вихідну потужність 30 Вт.
Подача даних і живлення пристроїв здійснюється за допомогою одного кабелю Ethernet
Це робить непотрібним прокладання окремого кабелю живлення та дозволяє розширити вашу мережу до місць, де немає розеток або кабелів живлення
Інжектор повністю сумісний зі стандартом IEEE802.3at і забезпечує вихідну потужність 30 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Входной разъем | RJ-45 /1x (данные) |
| Выходной разъем | RJ-45 /1x (питание и данные) |
| Гарантийный срок | 12 |
| Индикаторы состояния на устройстве | Power 1 |
| Комплектация | инструкция пользователя |
| Мощность | 30 |
| Напряжение | 48 В |
| Особенности | максимальная защита от напряжения |
| РАЗМЕРЫ | 140 мм |
| Рабочая дистанция | 100 км |
| Рабочая температура | -5°C ∽ +40°C |
| Состояние | Новое |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Тип | PoE-инжектор |
| Тип разъема | RJ-45 |
- Цена: 2 450 ₴





