
Термоелектричний привід Danfoss TWA-A NC, RA, 2Вт, 24В
- Немає в наявності
- Код: ER_088H3110
1 134 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термоелектричний привід TWA-A, 24 В застосовується в системах опалення, теплопостачання та охолодження місцевих вентиляційних установок для двохпозиційного управління різноманітними регулюючими клапанами. TWA-A призначені для монтажу на колекторні клапани розподільних гребінок Danfoss.
Основні
| Тип | термоелектричний привід |
| Серія | TWA-A |
| Варіант приводу | NC |
| Напруга | 24 V |
| Довжина кабеля | 0.95 м |
| Особливості | Клас захисту IP 41 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0004 м3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант приводу | NC |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина кабелю | 0.95 |
| Серія | TWA-A |
| Стан | Нове |
| Тип | термоелектричний привод |
- Ціна: 1 134 ₴
