
Пластикова переносна скринька для інструментів (корпус) Voltronic, розмір зовнішній - 250x203x77 мм, внутрішній - 235x165x68 мм
- Готово до відправки
- Код: UG_34097
700 ₴
670 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий переносний ящик для інструментів Voltronic. Призначений для зберігання та перенесення інструментів.
- Матеріал: поліпропілен (PP)
- Зовнішні розміри: 250x203x77 мм
- Внутрішні розміри: 235x165x68 мм
- Вантажопідйомність: до 50 кг
- Технологія виготовлення: лиття під тиском
- Наявність ручки для перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 207 мм |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 670 ₴


