
Термосумка 30 л Adventure Outdoors Extreme
- Нет в наличии
- Код: RA_SSP30L
2 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термосумка Adventure Outdoors Extreme (30 л) — жорстка сумка-холодильник з ізотермічним наповнювачем (збереження температури до 2 днів).
Основні характеристики:
- Матеріал: брезент Camo, 600D, алюмінієва фольга
- Товщина наповнювача EVA: 25 мм
- Розміри: 44 х 30 х 35 см
- Об’єм: 30 л
- Вага: 1.5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 30 л |
| Тип | Термосумка |
| Размеры | |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Камуфляж |
- Цена: 2 000 ₴









