
Карповая палатка Ranger Gazebo Cube
- Нет в наличии
- Код: RA_RA6666
13 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Короповий намет Ranger Gazebo Cube — просторе 6-кутне шатро для 2+ осіб.
Основні характеристики:
- Каркас: метал 16 та 20 мм з автоматичними защіпками Speedup Lock
- Матеріал тканини: Нейлон 210D PU, знімна підлога з ПВХ
- Водостійкість: 8000 мм водяної колони
- Розміри в розкладеному вигляді: 205 х 355 х 205-275 см
- Особливості: вікна з москітною сіткою (110х94 см), трансформація в альтанку, штормові кілочки
- Вага: 18 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Количество спальных мест | 2 |
| Тип изделия | Тент-шатер |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 8000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 355 см |
| Ширина | 275 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | ПВХ |
| Материал тента | Нейлон |
- Цена: 13 000 ₴









