
Термосумка 5 л Ranger HB5
- Нет в наличии
- Код: RA_RA9917
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термосумка Ranger HB5 — компактна ізотермічна сумка об'ємом 4.5 літра.
Основні характеристики:
- Матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач (6 мм)
- Розміри загальні: 16.5 х 21.5 х 15 см
- Об’єм: 4.5 л
- Вага: 0.2 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 4.5 л |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 16.5 см |
| Глубина | 21.5 см |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 249 ₴









