
Мережний шуруповерт Елпром ЕШС-860/2
- Готово до відправки
- Код: YG_250116
1 068 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережний шуруповерт Елпром ЕШС-860-2 - основні переваги:
- Високопровідний патрон з металевою основою;
- Можливість плавного регулювання обертового свердло;
- Ризик обмивання зводиться до мінімуму, оскільки вбудований до корпусу реверсивний перемикач;
- Протинені вставки для надійності інструмента в руках і попередження вібрації.
- Двом швидкісним.
Працювати таким інструментом зручно і приємно. Виробництво легко закрутить навіть тугі саморізи. Привабливість спеціальної шуруповертний За допомогою цієї кнопки ви зможете з легкістю регулювати швидкість обертання. Ергономічний дизайн створює умови для тривалої і безперебійної роботи.

Характерики приладу
Найважливіша характеристика мережі шуруповерта Елпром ЕШС-860-2 є кількістю обертів за хвилину. І чим більше їх буде, тим більше виробництво буде приладом. Але при недосконалому вміщанні можна пошкодити сам прилад або деталь. Дві швидкості обертання дозволяють попередити такий неприємний результат подій.
ХАРАКТЕРИСТКИ:
| Блокування кнопки вимикання | Да |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Деревина | до - 20 мм |
| Діаметр патрона | 1-10 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Міцність | 860 Вт |
| Напруження мережі | 220 В |
| Коригування швидкості обертання | Да |
| Сталева | до - 10 мм |
| Країна походження | Болгарія |
| Тип | Шуруповерт мережі |
| Тип патрона | Швидка затискачна |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0-850 (мин) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| — дерево | до - 20 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Шурупокрут мережевий |
| Число обертів | 850 |
- Ціна: 1 068 ₴

