
Кутова шліфмашина Titan PSUM8E
- Готово до відправки
- Код: YG_02202107878
1 214 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка (Вугляна шліфмашина) Titan PSUM8Е має чудову систему змащення, яка збільшує термін експлуатації шестерень редуктора. А їхнє особливе з'єднання з валом позбавить ривків під час старту та зворотних ударів під час заклинювання оснастки. Міцний корпус запобіжить порчу внутрішніх складників у разі падіння або удару. Додаткова ручка може бути встановлена під потрібним кутом, щоб надати зручне положення для передпліччя й організувати чудовий упор. Кутова шліфмашина підійде для майстерень з риштування корпусів і ремонту ходових автомобілів. Модель актуальна для спеціалізованих закладів із підготовки майстрів.
Особливості та можливості:
- Фіксація шпинделя для заміни шліфувального диска;
- Вузька зручна для тримання конструкція корпусу;
- Регулювання обертів;
- Три положення кріплення ручки;
- Легкий доступ до щіток знижує час сервісного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 1 214 ₴
