
Ударна дрель Титан БДУ650С
- Готово до відправки
- Код: YG_201601029
1 416 ₴
1 371 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Ударний дриль Титан БДУ650С це потужний і незамінний електроінструмент створений для виконання свердлильних робіт по металу, деревині або пластику. Апарат незамінні на будівництві, під час ремонту, в автомайстерні, при побутових роботах. Модель має міцний корпус і надійні комплектуючі, за рахунок чого вона здатна витримувати тривалі і виснажливі роботи.
Встановили на дриль Титан БДУ650С синхронний мотором потужністю 650 Ватт, який з легкістю впоратися з завданнями будь-якої складності. Головною особливістю агрегату є наявність регулювання обертів, що значно підвищує точність виконуваних роботи. Прилад має ударний механізм, за рахунок якого він здатний виробляти буріння бетонних і цегляних стін, тим самим замінюючи перфоратор.
Особливості:
- самозажімние патрон
- Плавне регулювання швидкості
- Реверс
- Режим удару
- Ручка з упором глибини
- Обмотки ротора і статора покриті порошковим лаком
- Подвійна ізоляція
Комплектація:
- Дриль
- Додаткова рукоятка
- Посібник користувача
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Корпус редуктора | Пластик |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 1 371 ₴
