
Сумка для інструментів Ryobi RTB01 (5132003674)
- В наявності
- Код: YG_5132003674
1 528 ₴
1 503 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Ryobi RTB01 – міцна сумка для транспортування або зберігання інструментів.
Виготовлена із зносостійкого подвійного нейлону, що ідеально підходить для захисту вашого електроінструменту від повсякденних пошкоджень при транспортуванні.
Багато відсіків для зберігання інструментів.
Має міцні м'які ручки та плечовий ремінь.
Виготовлена із зносостійкого подвійного нейлону, що ідеально підходить для захисту вашого електроінструменту від повсякденних пошкоджень при транспортуванні.
Багато відсіків для зберігання інструментів.
Має міцні м'які ручки та плечовий ремінь.
Сумка для инструмента Ryobi RTB01
- Сумка призначена для перенесення інструменту.
- Виготовлена із двошарової нейлонової тканини.
- Сумка відрізняється міцністю та зносостійкістю.
- Має посилені ручки.
- Внутрішній об'єм – 25 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 204 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 274 мм |
- Ціна: 1 503 ₴



