
Торцювальна пила на підставці LUX ZKGS-1600 A
- Готово до відправки
- Код: YG_450258
8 960 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцювальна пила на підставці LUX ZKGS-1600 A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість обертів | 4600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна глибина пропилювання | 65 мм |
- Ціна: 8 960 ₴





