
Ударна дрель Wintech WID-850/2
- Готово до відправки
- Код: YG_5998
1 976 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Дриль ударний Wintech WID-850/2 це найгнучкіша в плані застосування модель на ринку серед всієї серії дрилів від компанії Вінтеч. Представлена модель має великий функціонал, який дозволив значно розширити можливості застосування даної дрилі зробити її максимально продуктивною і ефективною в роботі.
Завдяки тому, що дриль оснастили високоспритний двигуном, вона з легкістю свердлити отвори з великою точністю в металі, дереві або ж в пластиці, а якщо Ви включите ударний механізм, то зможете пробурити кам'яну кладку, або ж зробити отвір у бетонній стяжці, що говорить про розширених можливостях дрилі. Потужність двигуна становить 850 Вт, що говорить про високу продуктивність дрилі, а завдяки примусовому охолодженню, двигун легко переносить тривалу роботу. Потужний двигун дозволяє дрилі працювати на високих оборотах, які становлять 3000 об /хв. Варто виділити те, що дриль оснащена двошвидкісним редуктором, який дозволить Вам працювати в двох різних швидкісних режимах в залежності від необхідності.
Для гнучкості і точності в застосуванні дриль ударна Wintech WID-850/2 має регулювання оборотів, яка дозволяє максимально точно контролювати робочий процес, і дозволить Вам навіть працювати з дрилем як шуруповерт. Дриль має як передстартову регулювання оборотів, так і електронну, яка особливо важлива при необхідності проводити високоточні роботи. Для того, щоб оптимізувати свердління глухих отворів Вам варто працювати з обмежувачем глибини, який дозволить Вам точно виставити необхідну глибину проходу свердла.
Дриль ударний Wintech WID-850/2 має збільшений термін експлуатації і відрізняється надійністю в роботі завдяки своєму металевому корпусу редуктора, який не тільки надійно захищає сам редуктор, а й запобігає його надмірний нагрів. Також варто відзначити, що на редуктор не осідає пил при роботі з цеглою, завдяки чому значно знижений його знос, і це дозволило значно продовжити його термін роботи.
Особливості:
- Реверс
- Двухскоростной редуктор
- Металевий корпус редуктора
- Регулювання оборотів
Комплектація:
- Дриль ударний Wintech WID-850/2
- Додаткова рукоять
- Ключ для патрона
- Обмежувач глибини
- Посібник користувача
- Гарантійний талон
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintech |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління в бетоні, мм | 13 |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Корпус редуктора | метал |
| Тип патрона | Зубчасто-вінцевий |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 1 976 ₴


