
Насос занурювальний Werk SP-8H
- Немає в наявності
- Код: YG_47274
1 890 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дренажний занурювальний насос призначений для відкачування чистої води, ґрунтових, дощових вод. Також часто застосовується для поливу садів, городів, для подачі води з відкритих водойм. Підходить для відкачування води із зливних ям та каналізацій, за умови відсутності контакту з мулом та в'язкими речовинами.
Переваги насосів Werk :
- Якісне складання всіх механізмів та деталей насоса
- Економне споживання енергії
- Безшумна робота
- Невелика маса та ергономічні розміри
- Довговічність
| Виробник | Werk |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 400 Вт |
| Продуктивність | 100 л/хв |
| Продуктивність | 100 л/хв |
| Макс. температура рідини, що перекачується | 40°C |
| Тип води | Чиста та злегка забруднена |
| Напруга | 220В |
| Глибина занурення | 7 м |
| Висота підйому | 7 м |
| Макс. розмір частин | 5 мм |
| Діаметр патрубків | 25 мм (1 дюйм) |
| клас захисту | IP68 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Габарити |
270х205 мм |
| Додатково |
Поплавковий вимикач |
| Комплектація |
- Насос |
| Вага | 4.3 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 |
- Ціна: 1 890 ₴


