
Сумка для інструментів ONE+ Ryobi UTB4HG (5132002553)
- В наявності
- Код: YG_5132002553
2 047 ₴
1 989 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструментів ONE+ Ryobi UTB4HG відрізняється зносостійкою конструкцією з подвійним нейлоновим покриттям та кришкою з металевим каркасом. Призначена для зберігання та перенесення інструментів. Виготовлена із щільного матеріалу, який не протирається навіть за тривалого використання. Дві міцні ручки з підкладкою не врізаються в долоні під час транспортування, а додаткова стрічка дозволяє закріпити сумку на плечі.
Велика кількість кишень підходить для зберігання дрібних насадок та інструментів.
Розміри сумки – 460х305х305 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 305 мм |
- Ціна: 1 989 ₴

