
Акумуляторна дриль - шуруповерт TITAN PDS6421-CORE
- Готово до відправки
- Код: YG_090110983
2 061 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна дриль - шуруповерт TITAN PDS6421-CORE
Запропонована модель акумуляторної двошвидкісної дрилі2. Інструмент оснащений безщітковим мотором та безключовим швидкозатискним змінним патроном 1-13 мм з AUTO LOCK. За рахунок присутності LED підсвічування реалізується можливість роботи у темну годину доби або у мало освітленому поміщенні.
Робота виконується на одній з двох швидкостей. Швидкість 1 - 0-400 об/хв, швидкість 2 - 0-1500 об/хв. Кількість ступенів – 21+1. Крутній момент – 56 Нм. Поставляється у валізі. Стандартна комплектація не передбачає наявності зарядного пристрою або аккумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 56 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 2 061 ₴
