
Заточувальний акумуляторний верстат Einhell GE-CS18 Li solo
- Готово до відправки
- Код: YG_4499940
2 082 ₴
2 033 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель заточувального верстата для заточування ланцюгів виготовлена в Німеччині. Einhell GE-CS 18 Li-Solo живиться від акумуляторної батареї Li-Ion. Даний верстат відрізняється автономністю і може працювати в дали від електромережі. Модель відрізняється ергономічним дизайном - макс. практичність під час виконання робіт. Має регулювання кута обробки. Обладнаний обмежувачем глибини обробки. Надійною фіксацією ланцюга. Все це гарантує високу точність роботи. При поганому освітленні раб. простору можна використовувати LED-підсвічування.
Область застосування:
За допомогою даного верстата ви легко впораєтеся з високоточною заточуванням ланцюга( бензо - та електропилки). Дана модель добре застосовна в гаражі, цеху, майстерні.
Для реалізації поставленої задачі модель оснастили :
• Обмежувачем глибини обробки;
• Шкалою для вибору кута заточування;
• Надійною фіксацією ланцюга;
• Світлодіодним підсвічуванням;
• Автономної роботою;
• Мало гучністю;
• Простим користуванням.
Область застосування:
За допомогою даного верстата ви легко впораєтеся з високоточною заточуванням ланцюга( бензо - та електропилки). Дана модель добре застосовна в гаражі, цеху, майстерні.
Для реалізації поставленої задачі модель оснастили :
• Обмежувачем глибини обробки;
• Шкалою для вибору кута заточування;
• Надійною фіксацією ланцюга;
• Світлодіодним підсвічуванням;
• Автономної роботою;
• Мало гучністю;
• Простим користуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 23 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.68 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр диска | 108 |
- Ціна: 2 033 ₴

