
Столик для рибальського крісла Ranger
- Немає в наявності
- Код: RA_RA8822
438 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик для кресла Ranger RA 8822
Универсальный алюминиевый столик к платформе или креслу подходит под ногу диаметром 19-22-25мм. Можете располагать на нем приманки, монтажи, аксессуары, продукты и напитки.
Столик имеет крепление под круглый и квадратный профиль, изменяется под диаметр труб. Можно регулировать по длине расстояние до столика.
По периметру есть бортик — 1 см, так что всякие мелочи типа ножниц, не съедут с него.
Характеристики:
— матеріал: сталь, алюміній;
— колір: чорний, сірий;
— розмір стільниці: 1х28х25 см (ВхДхШ);
— поворот: 360 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 438 ₴




