
Стіл складаний компактний для пікніка Ranger Compact Hike 208
- Немає в наявності
- Код: RA_RA1116
999 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Стіл складаний компактний для пікніка Ranger Compact Hike 208 (RA 1116)
Суперлегкий і компактний стіл Ranger Compact Hike 208 підійде для будь-яких цілей. Завдяки своїм компактним розмірам легко поміститься в чарка. У розкладеному вигляді досить великий і зручний стіл, розрахований на компанію з 2 осіб. Стане постійним помічником під час подорожей, під час прогулянки в парку, піших походах, поїздках на велосипеді, відпочинку на пляжі, оцінять також рибалки та мисливці, легко поміститься в човні. Складіть цей стіл, покладіть у багажник автомобіля, і він завжди буде під рукою, не займаючи місця, Ви в будь-який час і місці, зможете влаштувати пікнік на свіжому повітрі.
Стільниця виготовлена з алюмінію, ламелі кріпляться між собою пластиковими фіксаторами. Не піддається впливу УФ-променів, не блякне, довго матиме приємний зовнішній вигляд. Для більшої жорсткості та щоб уникнути провисання тканини всередині розташовані ребра жорсткості.
Каркас стола виготовлений із легкого авіаційного алюмінію, міцна конструкція робить складаний стіл довговічним. Не потребую додаткового догляду, досить просто протирати ганчіркою, і стіл буде як новий.
Щоб розкласти або скласти не потрібно багато часу або зайвих зусиль, все продумано та полегшено, зібрати зможе будь-хто. Необхідно просто витягнути з чохла, розкрити конструкцію та зафіксувати профіль у спеціальні пази та зверху приєднати стільницю. Процес складання займе лічені секунди.
Конструкція міцна та надійна, стіл дуже стійкий, не хитається. Стільниця складається із 7 алюмінієвих ламелей, щоб полегшити вагу стола.
Максимальне навантаження на стіл 25 кг. Комплектується чохлом для транспортування.
Характеристики:
- рама стола: профільна алюмінієва труба Ø 7х10 мм, товщина профілю — 2 мм;
- колір столу: коричневий із чорними ніжками;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 40х56х40 см (ВхГхШ);
- розмір столу в складеному вигляді: 57х14х6 см (ВхГхШ);
- розмір каркаса: 38,5х38,5 см (ГхШ);
- розмір ламелей: 56*5,5 см, товщина 10 мм;
- навантаження на стіл: 25 кг;
- чехол в комплекте;
- вага столу: 1.4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 570 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 140 мм |
| Висота в складеному вигляді | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор по висоті | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 999 ₴










